Відбулася мандрівка на лоно природи для маленьких мандрівників

31.05.2016 admin ЕкоосвітаНовини

131 травня працівники відділу рекреації та туризму і відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» провели для учнів 1-го класу Бродівської середньої школи №3, що у Львівській області, екологічно-пізнавальну мандрівку до природного заказника «Кемпа». Під час мандрівки маленькі туристи із цікавістю споглядали на найвище дерево в околицях Бродів – багатолітню тополю, висота якої дорівнює 41 м. Також працівники парку розповіли малечі про притоки річок Бовдурка та Суховілка, які протікають через «Кемпу», про трави та квіти, які стрічаються на території природного заказника. Зокрема школярики дізналися про такі червонокнижні рослини, як скрученик приємний, меч-трава, а також побачили як зростає перстач прямолистий, рогіз, очерет, осока та багато-багато інших квітів і трав.

Маршрут мандрівки пролягав повз ставок, біля якого працівники парку розповіли малюкам про мешканців водойм, показали сліди роботи бобрів. А біля випаленого торфовища еко-освітяни НПП «Північне Поділля» розповіли маленьким мандрівникам, якого лиха може завдати спалювання трави. Сліди такого лиха малюки побачили на власні очі і запевнили своїх вихователів, що вони, коли виростуть, ніколи не спалюватимуть сухих трав.

У центрі заказника «Кемпа» – у мальовничій діброві – під багатолітніми дубами працівники еколого-освітнього відділу НПП «Північне Поділля» провели для маленьких мандрівників природознавчу вікторину, під час якої малеча відгадувала рослини, птахи та звірят.

На зворотній дорозі додому вчорашні першокласники із захопленням споглядали мурашник та слухали розповідь наставників про користь, яку для природи приносять мурахи.

Сповнені гарного настрою та наснаги від спілкування з живою природою, маленькі мандрівники в обідню пору повернулися додому.

23456789

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест