Відбувся еко-захід «Ми майбутні захисники природи»

07.07.2016 admin ЕкоосвітаНовини

2Напередодні Дня працівника природно-заповідної справи працівники Національного природного парку «Північне Поділля» відвідали дітей у спротивно-оздоровчому таборі «Сокіл», що в лісовому масиві в околицях села Сасів Золочівського району Львівської області.

Еко-освітяни, разом із працівниками відділу рекреації та туризму, організували та провели для учасників табору природознавчі конкурси «Ми майбутні захисники природи», цікаві бесіди, приурочені до Дня працівника природно-заповідної справи.

 Метою заходу було збагачення знань у дітей про особливості роботи працівників природно-заповідної справи, їх внесок в збереження та охорону природного довкілля, розвиток заповідної справи на теренах України та Львівщини, прищеплення поваги до цієї професії.

Під час заходу для учасників табору була проведена пізнавальна бесіда «Цікаві моменти в професії еколога», з якої дітвора дізналася хто такі екологи та природоохоронці, та про те, як важливо у сучасному світі зберегти природне багатство для прийдешніх поколінь. Діти задавали цікаві запитання природо-охоронцям, зокрема запитували чому вони вибрали саме таку професію. Працівники природоохоронної установи відповідали на усі поставлені запитання дітей і зазначили, що професія еколога їм подобалася ще з дитинства – подобалося брати участь у різноманітних природоохоронних заходах. А ще природоохоронці наголосили, що кожен з дітей стає «маленьким екологом», коли бере участь у екологічних акціях, висаджує дерева чи прибирає територію. Також працівники установи закликали присутніх обирати таку професію, адже вона дуже цікава і корисна.

У свою чергу працівники відділу рекреації та туризму розповіли дітям про туристичний потенціал Національного природного парку «Північне Поділля». Школярам цікаво було слухати розповідь про те, як зародилася заповідна справа на території України і як її продовжують до нинішнього дня працівники цієї професії.

Особливістю таких таборів є те, що участь у них беруть діти з області та прилеглих територій і багато з них вже можуть розповісти своїм ровесникам про туристичні об’єкти Національного природного парку «Північне Поділля», а в деякі мірі – і доповнювати розповіді фахівців природоохоронної установи про туристичний ресурс Національного природного парку «Північне Поділля».

 Після бесіди діти взяли участь у таких конкурсах як «Логічний ланцюжок», «Екологічна реклама», малюнок на асфальті «Хто такі природоохорнці», еко-вікторині «Юні екологісти» тощо, за що активні учасники отримали заохочувальні призи.

1345678910

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест