Відбулася презентаційна зустріч працівників НПП «Північне Поділля» з учасниками дитячого табору «Божий дивосвіт»

29.07.2016 admin ЕкоосвітаНовини

128 липня працівники відділу еколого-освітньої роботи і відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» на запрошення референта Бюро УГКЦ з питань екології о.Тараса Дзьоби взяли участь у дитячо-юнацькому християнському таборі «Божий дивосвіт», який проходив на парафії Архистратига Михаїла с. Королівка. Своєю розповіддю про місце людини в світі та її поводження у ньому о.Тарас підвів дітей до теми збереження довкілля. «Наслідок екологічного гріха – великий. Він коштує здоров’я людини, а іноді і життя. В цьому світі людина має особливу роль і поведінка її має бути відповідальною», – зауважив священик.
Працівники НПП «Північне Поділля» розповіли учасникам табору про діяльність установи, наголосивши на тому, що без їх допомоги та усвідомлення проблеми збереження довкілля неможливо вести свою діяльність та примножувати багатства рідної землі. Працівники відділу еколого-освітньої роботи провели цікаву еко-вікторину для дітей, у якій взяли участь усі присутні, а це близько 160 школярів. На поставлення запитання учні відповідали швидко, а подекуди ще й доповнювали відповіді розповідями про природу. Для найактивніших учасників було приготовано призи.
Працівники відділу рекреації та туризму розповіли дітям про туристичний потенціал НПП «Північне Поділля» та продемонстровали фотографії об’єктів ПЗФ, котрі внесені до туристичних маршрутів парку. Оскільки учасниками табору були діти з різних населених пунктів району, то деякі з них вже й відвідували ці об’єкти та ділилися враженнями від побаченого.
На закінчення заходу працівники природоохоронної установи подякували школярам за те, що вони підтримують у чистоті територію, де проводиться табір, та побажали й надалі так шанобливо ставитися до природного довкілля рідного краю.

1а23456789101112

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест