В НПП “Північне Поділля” відбулася літня школа “Дивосвіт”

25.07.2016 admin ЕкоосвітаНовини

1аУже вкотре при Національному природному парку «Північне Поділля» проводиться літня школа «Дивосвіт». Цьогоріч еко-школа було організовано спільно із настоятелем релігійних громад сіл Вербівчик та Орихівчик о. Ярославом Войтівим. Літня школа діяла упродовж 5-ти днів – 18-22 липня.

Цікаво і змістовно проводили своє дозвілля юні друзі природи – учні -6-9 класів – у літній школі «Дивосвіт». Для слухачів школи працівники парку проводили організовані майстер-класи із виготовлення квіткових композицій, еко-вікторини, конкурси, рухливі ігри, а також еколого-розважальні заняття, екскурсії тощо. Еко-освітяни НПП «Північне Поділля», розповідали дітям про мету і завдання національних парків України, про екологічні проблеми нашого краю, демонструючи фото рідкісних представників флори і фауни Брідщини, Золочівщини та Буського краю, зокрема тих територій, на яких розташовується НПП «Північне Поділля». Відтак, школярі дізналися багато цікавого про природу, поповнили свої знання з екології тощо.

Під час мандрівки до витоків річки Малий Серет, яка відбулася упродовж двох днів, діти спостерігали за птахами,зокрема бачили сірих та білих чапель, канюка та лелек.

Після мандрівки юні природолюби розбили туристичний бівуак на узліссі. Тут, на мальовничій поляні для дітвори працівники відділу рекреації та туризму НПП «Північне Поділля» провели змагання з орієнтування на місцевості та навчали в’язати туристичні вузли. Окрім того діти брали активну участь в екологічно-розважальних заняттях. Під час таких занять  проводилися так звані танцювально-розважальні банси – діти активно танцюють під українські мелодії, проявляючи свої здібності та вміння танцівників.

Метою літньої школи «Дивосвіт» було: формування у дітей знання про сучасні методи охорони природи, виховання почуття особистої вiдповiдальностi за стан навколишнього середовища, дбайливе ставлення до природи, почуття  прекрасного, а також навчити дітей пізнавати та любити свій рідний край.

2а3а4а5а6а7а8а9а10а11а12а13а14а15а16а

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест