У Бродівському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулись еколого-освітні заходи

16.09.2015 admin ЕкоосвітаНовини

квітень -серпень 2015 921 Нещодавно, працівники еколого-освітнього відділу  Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели еко-заходи «Гарденотерапія» (виготовлення квіткових композицій) та «Чарівний світ квілінгу» (виготовлення виробів з паперу) для дітей-інвалідів Бродівського районного центру соціальної реабілітації у Львівській області.

Насамперед, еко-освітяни розповіли дітворі про природу та провели з ними пізнавальну бесіду «А які рослини ви знаєте?», під час якої вихованці центру називали та показували на малюнках відомі для них види рослин. Опісля усі разом робили фізичну зарядку, яку назвали «Квіточка для сонечка».

Також діти виготовляли композиції, використовуючи природні матеріали. Мистецьке творіння вихованці соціально-реабілітаційного закладу назвали «Багатства природи». Відтепер композиція прикрашатиме кімнату центру реабілітації.

 Крім того, еко-освітяни провели майстер-клас з виготовлення різноманітних виробів із паперу. Діти мали змогу спробувати опанувати мистецтво квілінгу – виготовлення плоских або об’ємних композицій зі скручених у спіралі смужок паперу. Вироби виходили у дітей оригінальні, а іноді навіть несподіваних форм. Можна бути певним, що навчання паперовій філіграні, буде корисним та цікавим для вихованців центру, сприятиме формуванню у них творчого та пізнавального мислення.

квітень -серпень 2015 936квітень -серпень 2015 928квітень -серпень 2015 942квітень -серпень 2015 940

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест