Маленькі мандрівники відвідали екологічно-пізнавальний туристичний маршрут «Стародавній Пліснеськ» НПП «Північне Поділля»

24.05.2016 admin Новини

124 травня працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» провели природо-краєзнавчу мандрівку для маленьких туристів – школярів 2-Б класу Бродівської початкової школи №1, що у Львівській області. Мандрівка розпочалася з огляду унікальної  ділянки парку, на якій зростають молоді високі буки, а поміж ними – кургани-могильники часів Київської Русі, в яких схоронені дружинники Володимира Великого і яких називали варягами через те, що походили зі Скандинавії. Також школярі-мандрівники мали нагоду оглянути оборонні вали стародавнього Пліснеська, почути про його історію життя-буття та про людей, які тут проживали 1000 років тому.

Після огляду історичних оборонних об’єктів древнього городища працівники парку розповіли маленьким мандрівникам про рослинний та тваринний світ територій НПП «Північне Поділля». Малеча залюбки слухала розповідь наставників про трави та квіти, а також відгадувала дерева за формою листя.

Після смачного обіду та розваг у квітучому лузі серед високих трав на узліссі, маленькі мандрівники відвідали славнозвісний Підгорецький монастир, що величаво розкинувся у підніжжі стародавнього Пліснеська. У монастирській святині – церкві Св. Онуфрія – дітки у молитві подякували Богові за своє здоров’я і здоров’я своїх батьків.

Того дня маленькі туристи із 2-Б класу Бродівської початкової школи №1 продовжили свою мандрівку до Золочівського замку.

23456789

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест