Майстер-клас з виготовлення бавовняного намиста для вчителів-початківців від еко-освітян НПП «Північне Поділля»

29.03.2016 admin ЕкоосвітаНовини

529 березня в приміщенні Бродівського історико-краєзнавчого музею відбулося засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів Лешнівського куща відділу освіти Бродівського району Львівської області. У заході, в якості запрошених, взяли учать й працівники Національного природного парку «Північне Поділля». Еко-освітяни природоохоронної установи розповіли вчителям про екологічну освіту, яка ведеться відділом еколого-освітньої роботи, наголосили на важливості виховання у молодших школярів любові до природи та оберігання природного довкілля. Працівники відділу рекреації та туризму парку розповіли педагогам методоб’єднання про туристичні маршрути, які прокладено по територіях НПП «Північне Поділля», та запросили у цю весняну пору вчителів із їхніми вихованцями до мандрівок по просторах рідного краю.

Потім еко-освітяни парку провели для педагогів майстер-клас з виготовлення екологічного намиста з різнокольорової бавовни. Педагоги із завзяттям взяли участь у валянні бавовняних намистинок та нанизуванні  їх на стрічку.

Закінчився захід екскурсією по залах Бродівського історико-краєзнавчого музею та історичних місцях міста Броди, яку провів директор музею Василь Стрільчук.

1

2346789

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест