Зустріч золотавої осені ФОТОРЕПОРТАЖ

15.09.2014 admin Новини

011 Нещодавно школярі середньої школи селища Олесько, що в Буському районі, провели дводенне туристичне таборування на території Національного природного парку «Північне Поділля». Табір було зорганізовано за сприянням працівників відділу рекреації та туризму на ділянці парку у підніжжі геолого-ботанічної пам’ятки природи Триніг, що у Бродівському районі.

Під час мандрівок школярі оглянули багато цікавих природних та штучних об’єктів, що знаходяться на цій ділянці НПП «Північне Поділля». Проте, багато позитивних емоцій учасники мандрівок, серед яких більша частина були пластуни підготовчого дівчачого куреня ім. Магдалини Чучман та підготовчого юнацького куреня ім. Дмитра Куп’яка пластової станиці селища Красне, отримали від відвідин багатовікового кам’яного останця із дна Сарматського моря, що зветься Триніг, а також інших цікавої форми кам’яних скель. Окрім того юні мандрівники оглянули багатолітні буки-патріархи, розвалини старої каменоломні, військові бліндажі періоду Другої світової війни та скуштували смачної цілющої водиці із природних джерел, які є витоками річки Стир.

Незабутні враження на юних мандрівників справили й природні ландшафти парку, в яких уже почало яскраво виражатися пожовтіле листя на окремих деревах. Адже в цю пору, на фоні безмежної блакиті неба та при лагідному сяйві осіннього сонечка, природні пейзажі на цій ділянці парку виглядають надзвичайно казковими у своїх мальовничих формах.

У вечірню пору, після смачної вечері та молитви олеські школярі розглядали сузір’я Великої та Малої ведмедиць, Касіопеї, Чумацького шляху і віднаходили Полярну зірку на чистому зоряному небі.

Адміністрація НПП «Північне Поділля» висловлює щиру вдячність вчителям-наставникам Олеської середньої школи Марії Василівні Сисун та Надії Йосипівні Кишай, а також пласт-сприяту Андрієві Васильовичу Пархуцю за виховання у школярів шанобливого ставлення до природи рідного краю.

001002003004 a004 b004 c004005005b006007007a008008a009010010a

                                                                                                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест