ЗРОБІМО ЧИСТИМ ДОВКІЛЛЯ!!!

20.04.2013 admin Новини

Тенденції останніх десятиліть наочно переконують, що сучасний світ опинився на межі катастрофи планетарного масштабу. Руйнівні урагани, повені, буревії, забруднення повітря, ґрунту та води, винищення величезної кількості представників тваринного та рослинного світу та цілих екосистем, зміни клімату – все це говорить про те, що людство постало перед дилемою: або воно змінить своє ставлення до природи, або незабаром перестане існувати. Щоб пробудити приспану пильність homosapiens, спонукати його до негайних дій передова світова спільнота й започаткувала Всесвітній День Довкілля.
Всесвітній День Довкілля був заснований Генеральною Асамблеєю ООН у 1972 році до відкриття Стокгольмської конференції “Людське середовище”. Інша резолюція, ухвалена Генеральною Асамблеєю в той же день, призвела до утворення ЮНЕП – Програми ООН зі збереження довкілля. ЮНЕП – це основний орган Організації Об’єднаних націй в галузі навколишнього середовища, що покликаний забезпечити керівництво й сприяти співробітництву в інтересах навколишнього середовища шляхом стимулювання діяльності, інформування й надання допомоги країнам і народам з метою поліпшення якості їхнього життя, не завдаючиed7 збитків майбутнім поколінням.
Всесвітній День Довкілля – це подія з різноманітними акціями по всій Землі: вуличні ралі, велосипедні паради, зелені концерти, конкурси творів та плакатів у школах, висадка дерев, а також прибирання територій та збір сміття.
Національний природний парк «Північне Поділля» взяв активну участь у проведенні заходів з благоустрою та прибиранні. Разом із учнями та колективом Підгорецької та Підкамінської ЗОШ працівники парку провели весняну толоку у селах Підгірці та Підкамінь.
22 квітня працівники НПП «Північне Поділля» прибиратимуть територію села Підлипці.
ТОЖ ЗВЕРТАЄМОСЬ ДО УСІХ МЕШКАНЦІВ, ХТО ХОЧЕ БАЧИТИ СВОЄ СЕЛО ЧИСТИМ ТА ОХАЙНИМ, МИЛУВАТИСЬ ЧАРІВНОЮ ПРИРОДОЮ СВОЄЇ МІСЦЕВОСТІ ПРОЯВИТИ СВІЙ ГРОМАДЯНСЬКИЙ ОБОВ’ЯЗОК І ВИЙТИ НА ВЕСНЯНУ ТОЛОКУ!

ЗРОБІМО ЧИСТИМ ДОВКІЛЛЯ!!!
Провідний фахівець з екологічної освіти НПП «Північне Поділля»
Мирослава Пилипчук

ЗРОБІМО ЧИСТИМ ДОВКІЛЛЯ!!!

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест