«ЗНАВЦІ БІОЛОГІЇ» – ІНТЕЛЕКТУАЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНА ГРА ДЛЯ БРОДІВСЬКИХ ШКОЛЯРІВ

09.05.2018 admin ЕкоосвітаНовини

8 травня 2018 року працівники еколого-освітнього відділу Національного природного парку «Північне Поділля» на запрошення вчителя біології Бродівської СЗОШ №2 Інни Петрівни Мартиняк взяли  участь в  інтелектуально-розважальні грі «Знавці біології».

Метою такої гри було  пробудити інтерес до науки біології, закріпити знання учнів з біології у процесі гри, розвити вміння висловлюватись логічно й лаконічно, робити висновки та узагальнення, розвинути комунікативну і соціальну компетентність.

Учні 8 класу, поділившись на дві команди, відповідали на запитання з біології, відгадували біологічні терміни, демонстрували рекламу про всілякі шкідливі звички та як з ними потрібно боротися тощо. Також школярі провели дуже цікавий конкурс, в якому проявили всі свої мистецькі здібності й показали сценку про темперамент людини. В загальному, восьмикласники вправно змагалися, але в підсумку перемогла дружба. Адже дві команди набрали однакову кількість балів і були нагородженні грамотами та солодкими подарунками.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест