«Збережімо первоцвіти»: еко-захід для малечі

02.03.2017 admin ЕкоосвітаНовини

1Щороку на початку весни в Україні знищуються мільйони ранньоквітучих рослин – первоцвітів. Серед них – підсніжник звичайний, шафран Гейфеля, рябчик шаховий, білоцвіт весняний, сон великий, проліска дволиста тощо. Більшість цих видів занесені до Червоної книги України і потребують охорони.

З метою збереження первоцвітів еко-освітяни Національного природного парку «Північне Поділля» провели для дошкільнят ДНЗ №9 м. Броди, що на Львівщині, екологічно-освітній захід «Збережемо первоцвіти – перші посмішки весни», а також майстер-клас із виготовлення крокусів з гофрованого паперу.

Захід проведено з метою привернення уваги до проблеми охорони та збереження ранньоквітучих рослин; навчити дітей відчувати, розуміти та оберігати цю надзвичайну красу; розвивати почуття відповідального ставлення до природи; формувати у підростаючого покоління екологічну культуру, природоохоронні навички.

Розпочався захід із  розповіді про перші квіти весни. Після цього еко-освітяни НПП «Північне Поділля» провели майстер-клас з виготовлення альтернативних первоцвітів. Еко-наставники розказали та показали як з допомогою гофрованого паперу і дерев’яних шпажок можна зробити альтернативу живим квіткам, створивши їх своїми руками. Дошкільнята разом з еко-освітянами  із завзяттям виготовляли крокуси різник кольорів.

1a1b1c

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест