«ЗБЕРЕЖЕННЯ БІОРІЗНОМАНІТТЯ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» – ЕКО-ЗАНЯТТЯ ДЛЯ УЧНІВ БРОДІВСЬКОЇ СЕРЕДНЬОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ №2.

15.05.2018 admin ЕкоосвітаНовини

Нещодавно працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» організували і провели для учнів 7-го класу Бродівської СЗОШ №2, що у Львівській області, екологічно-освітній захід «Збереження біорізноманіття НПП «Північне Поділля» та еко-заняття «Основи охорони природи».

Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» розповіли школярам у загальному про біорізноманіття, заповідні території природоохоронної установи, а також про заходи щодо збереження флори та фауни, про Червону та Зелену книги України. Завершився еко-захід переглядом презентацій про рослини і тварини, які підлягають збереженню та охороні. Також учні активно брали участь в обговоренні основних завдань щодо збереження окремих видів біорізноманіття.

До речі, з метою підвищення поінформованості людей планети стосовно питань збереження біологічного різноманіття Генеральна Асамблея ООН у 2000 році проголосила 22 травня Міжнародним днем біорізноманіття.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест