«ЗБЕРЕЖЕМО БІОРІЗНОМАНІТТЯ ДЛЯ НАШОГО МАЙБУТНЬОГО» – ЕКО-ЗАХІД ДЛЯ ШКОЛЯРІВ БРОДІВСЬКОГО РАЙОНУ

10.05.2018 admin ЕкоосвітаНовини

Щороку, 22 травня, світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття, проголошений Генеральною Асамблеєю Організацій Об’єднаних Націй y 2000 році на честь прийняття 22 травня 1992 року Конвенції про біорізноманіття. Головне його завдання – привернути увагу до питань збереження живої природи як основи підтримки життя і засобів для існування людей. Біорізноманіття підтримує добробут людей та сталий розвиток у всіх сферах діяльності, у тому числі в галузях економіки, таких як сільське та лісове господарство, рибальство, туризм та інших.
10 травня 2018 року працівниками відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля», спільно із вчителем біології Галиною Богданівною Рудак, було проведено для учнів 7-го класу Звиженської неповної середньої школи, що у Львівській області, еко-захід «Збережемо біорізноманіття для нашого майбутнього», приурочений до Міжнародного дня біорізноманіття.
Під час заходу еко-наставники НПП «Північне Поділля» ознайомили дітей з історією започаткування, метою та завданнями цього Дня, також були розглянуті сучасні напрямки збереження біорізноманіття. Учасники заходу переглянули презентацію «Червонокнижні види флори та фауни НПП «Північне Поділля»», а також відеоролики про тварин в Україні. Також діти із задоволенням розповідали про свій особистий вклад у збереження біорізноманіття.
Проведений захід це ще одна нагода звернути увагу молоді на актуальні проблеми збереження біорізноманіття, значення його ролі у нашому повсякденному житті.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест