ЗАПОВІДНІ ТЕРИТОРІЇ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ВІДВІДАЛИ ШКОЛЯРІ БРОДІВЩИНИ

06.06.2018 admin Новини

6 червня працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» провели цікаву та пізнавальну мандрівку для школярів Паликорівського і Станіславчицького НВК Бродівського району по туристичному маршруті «Триніг».

Відвідавши комплексну геологічно-ботанічну пам’ятку природи, по території якої пролягає туристичний маршрут, школярі мали неабияку нагоду ознайомитися з усіма її унікальними атракціями. Зокрема шкільна дітвора побачила як зростає плющ звичайний, побувала біля водного джерела, що є витоком річки Стир, оглянула руїни військових бліндажів періоду Другої світової війни.

А ще інтерпретатори природи НПП «Північне Поділля» розповіли юним мандрівникам про звірів, які стрічаються на заповідній території комплексної геологічно-ботанічної пам’ятки природи, показали дітям як зростає береза темна та буки-патріархи, які дітвора із задоволенням обнімали, до яких притулялися.

Не менш важливими об’єктами були для юних мандрівників і велетенські кам’яні останці всіляких химерних форм, які залишило нам у спадок архаїчне Сарматське море. Особливо увагу дітвори привернули такі мегаліти як «Камінь-кат», «Груда рихлого каміння», «Мертва голова», «Лежачий пес». Однак, найцікавішим видався мегаліт із назвою «Триніг». Ця велетенська каменюка у вигляді лагідно звіря особливо сподобалася дітворі. Притому, печера-грот язичницького періоду та стара закинута каменоломня теж не залишились поза увагою юних мандрівників.

Після відвідин туристичного маршруту на заповідній території НПП «Північне Поділля» юні мандрівники побували ще й у селищі Підкамінь, де відвідали стародавній домініканський оборонний монастир, печерний храм дохристиянського періоду та оглянули мажорний Камінь-велет.

Уже, майже у вечірню пору, сповнені приємних вражень від спілкування із живою природою, повні наснаги та гарного настрою, з піснями повернулися юні мандрівники до своїх домівок.

Адміністрація НПП «Північне Поділля» щиро дякує педагогам Паликорівського та Станіславчицького НВК Бродівського району, які навчили дітей шанобливого ставлення до природи рідного краю. Приємно було бачити з якою цікавістю школярі дослухалися до всього, що їм розповідали інтерпретатори природи природоохоронної установи.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест