ЗАПОВІДНІ ДІЛЯНКИ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ВІДВІДАЛИ ШКОЛЯРІ-ТУРИСТИ ПІДГОРЕЦЬКОГО НВК

31.10.2018 admin Новини

31 жовтня працівники відділу рекреації і туризму Національного природного парку «Північне Поділля» провели природознавчу мандрівку по туристичному маршруті, прокладеному мальовничою комплексною геологічно-ботанічною пам’яткою природи «Триніг», що у складі заповідних територій природоохоронної установи, для школярів старших класів Підгорецького НВК Бродівського району Львівщини.

Під час мандрівки юні туристи мали нагоду ознайомитися із природними та геологічними особливостями заповідної території. Зокрема інтерпретатори природи НПП «Північне Поділля» продемонстрували юним мандрівникам водне джерело,що є витоком річки Стир, розповіли багато цікавого про тваринний та рослинний світ цієї пам’ятки природи. Школярі-мандрівники мали нагоду побачити як зростають розкішні буки-велетні та доторкнутися до них.

Також юні мандрівники побували на найвищі вершині цієї заповідної ділянки горі Збараж, висота якої дорівнює 410 м над рівним моря, оглянули велетенські закам’янілі останці всіляких химерних форм, що поруч із вершиною гори та на сусідніх вершинах. Неабияке захоплення викликали у школярів-мандрівників оглядини печері-гроту язичницького періоду та пейзаж старою закинутої каменоломні.

У післяобідню пору, коли яскраве сонечко цього дня, образно кажучи, скотилося до заходу, юні туристи, сповнені найприємніших вражень від спілкування із живою осінньою природою повернулися до свого села.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест