Адміністративно-територіальне розташування

30.07.2012 admin Загальні відомості

«ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» –  національний природний парк  розташований на території  Бродівського, Буського та Золочівського районів Львівської області.

Площа: 15587,92 га, у тому числі надано у постійне користування 5434,4 га.

Підпорядкування: Міністерство екології та природних ресурсів України.

Національний природний парк «Північне Поділля» поєднує території, які відносяться до північної частини Подільської височини, що стрімким уступом обривається до рівнини Малого Полісся. До складу парку увійшло багато об’єктів природно-заповідного фонду. Парк має чудовий потенціал для еколого-освітньої, науково-дослідної, рекреаційної та туристичної діяльності. «Північне Поділля» відноситься до парків кластерного типу – окремі його території розташовані на значній відстані одна від одної.

Наукові дослідження на території парку проводяться з метою вивчення природних процесів, забезпечення постійного спостереження за змінами екосистем, екологічного прогнозування, розроблення наукових основ охорони, відтворення й використання природних ресурсів та особливо цінних об’єктів. Парк має договір про співпрацю з національним природним парком «Кременецькі гори».

На наукових засадах розробляється функціональне зонування національного природного парку. В заповідну зону мають увійти найцінніші букові праліси та степові екстразональні ділянки, на яких масово ростуть ендемічні та реліктові види й фітоценози, території у верхів’ях витоків Західного Бугу, Стиру, приток Серету.

національний природний парк «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ»

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест