За організації працівників НПП «Північне Поділля» у Бродівському педагогічному коледжі відбулися заходи із вшанування пам’яті отця Маркіяна Шашкевича

02.12.2016 admin ЕкоосвітаНовини

4Вшанування пам’яті отця Маркіяна Шашкевича відбулося в Бродівському педагогічному коледжі, яке носить його ім’я. Урочистості з нагоди 205 річчя від дня народження будителя національної свідомості українців Галичини організували та провели працівники відділу рекреації та туризму і відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля». Цей величавий захід зі студентами природоохоронці задумали не випадково. Адже багато територій НПП «Північне Поділля» розташовуються на Золочівщині, що вважається вотчиною отця Маркіяна, і які описані у його творах.

Під час заходу працівники парку продемонстрували відеофрагменти про життя і творчість Маркіяна Шашкевича, читали його вірші про Підличецьку гору Білу, що на сьогодні вважається однією із наймальовничіших територій НПП «Північне Поділля». А ще еко-освітяни парку зазначили, що Підлисецька гора Біла є посестрою Чернечої гори у Каневі, на якій похоронений Великий Кобзар.

 У свою чергу студенти також багато цікавого розповідали про особистість отця Маркіяна, про його любов до природи рідного краю, до свого українського народу.

123

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест