З нагоди Всесвітнього дня водно-болотних угідь екоосвітяни НПП «Північне Поділля» провели для школярів еко-уроки

04.02.2015 admin ЕкоосвітаНовини

SAM_4304Нещодавно у Верхобузькій загальноосвітній школі Золочівського району та Бродівській гімназії ім. Івана Труша працівниками відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» було організовано та проведено екологічні заходи, присвячені Всесвітньому дню водно-болотних угідь. Під час тематичних еко-уроків «Величава ріка Західний Буг» та «Верхобузьке болото», що відбулися у Верхобузькій школі, дітвора мала нагоду дізнатися багато цікавого про водно-болотні угіддя та річки рідного краю. Адже саме тут, в околицях села, бере свій початок славна ріка Західний Буг.

Керівник відділу Мирослава Єргуньова розповіла школярам про унікальну болотну рослинність ландшафтно-ботанічного заказника «Верхобузьке болото», зокрема наголосила, що водно-болотні угіддя слугують середовищем проживання водоплавних птахів, а також є важливими для забезпечення людства прісною водою. Звісно що водно-болотні угіддя виконують функцію очищення та фільтрації поверхневих вод, зберігають біорізноманіття, а заказник «Верхобузьке болото», що розкинулося поруч із селом Верхобуж, виконує функцію стабілізації водного режиму ріки Західний Буг.

У Бродівській гімназії працівниками відділу еколого-освітньої роботи та відділу рекреації і туризму було організовано та проведено урок-презентацію “Водно-болотні угіддя Брідщини”, під час якого еко-освітяни розповіли школярам про гідрологічний заказник “Пониківський”. Гімназисти із захопленням слухали розповідь працівників парку про цю територію природно-заповідного фонду, ознайомились з її унікальним біорізноманіттям.

Окрім того, у школи, які знаходяться на території парку, було надіслано листівки із інформацією про Всесвітній день водно-болотних угідь.

Метою еко-освітніх заходів було привернення уваги шкільної молоді до цінності водно-болотних угідь.

SAM_4299

SAM_4294

 SAM_43211234567

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест