Юні туристи-краєзнавці здійснили мандрівку в ботанічний заказник «Кемпа»

06.10.2014 admin Новини

Похід на Кемпу 5В рамках навчальної програми туристично-краєзнавчого гуртка, що діє при Національному природному парку «Північне Поділля», працівники відділу рекреації та туризму організували для гуртківців екологічно-пізнавальний туристичний похід в ботанічний заказник місцевого значення «Кемпа», що у Бродівському районі Львівської області.

Під час походу юні краєзнавці ознайомилися з унікальними географічними особливостями цього природного резервату, оглянули витоки ручаїв, що є притоками річки Бовдурка та Суховілка, спостерігали за птахами у бінокль, вивчали рослинне розмаїття «Кемпи». Адже природний заказник «Кемпа» багатий всілякими рослинами. Зокрема тут зростають скрученик приємний, що значиться в Червоній книзі України, меч-трава, перстач прямостоячий та інші цікаві природолюбам та науковцям-ботанікам рослини.

З піднесеним настроєм та приємними враженнями від спілкування з осінньою природою гуртківці у вечірню пору повернулися до міста Броди.

Похід на Кемпу 1Похід на Кемпу 2Похід на Кемпу 3Похід на Кемпу 4Похід на Кемпу 6Похід на Кемпу 7Похід на Кемпу 8Похід на Кемпу 9Похід на Кемпу 10

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест