«Я лише хотів з вами жити» – еко-акція від працівників НПП «Північне Поділля» до Міжнародного дня безпритульних тварин

18.08.2017 admin ЕкоосвітаНовини

18 серпня еко-освітяни Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели для малечі дошкільного навчального закладу №6 м. Броди Львівської області еко-акцію «Я лише хотів з вами жити». Захід приурочено до Міжнародного дня безпритульних тварин.

Під час акції працівники НПП «Північне Поділля» намагалися  привернути увагу наймолодших жителів міста  до проблем безпритульних тварин, а також як ці проблеми вирішити. Вихованці садочку мали змогу подивитися презентацію про безпритульних тварин. Окрім того еко-освітяни розповіли дітям, які притулки бездомних котів та собак вже організовано в межах міста та чим у них займаються. Також працівники парку розповіли малечі про догляд за домашніми улюбленцями.

Варто зазначити, що міжнародна спільнота щорічно у третю суботу серпня відзначає Всесвітній день безпритульних тварин з 1992 року.

День безпритульних тварин не вважається якимось святом. Скоріше, це нагода привернути увагу громадськості до проблеми, яка вже багато десятиліть існує в багатьох країнах світу, в тому числі й у нашій.

Велике занепокоєння може викликати проблема безпритульних тварин для самої людини. Адже безпритульні тварини можуть віроломно і беззастережно вторгнутися в життя будь-якої  людини та принести з собою масу серйозних і страшних недуг.

Сучасний досвід членів Міжнародного товариства прав тварин показав, що найгуманнішим є будівництво притулків та стерилізації домашніх тварин для запобігання їх надлишку. Це починання було підтримано зоозахисними організаціями інших країн і дуже скоро увійшло до міжнародного календаря як Міжнародний день безпритульних тварин.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест