«Вимикай зайве» – такою була тема екологічних занять  для Бродівських школярів

17.11.2016 admin ЕкоосвітаНовини

1З нагоди Міжнародного дня енергозбереження,  метою якого є звернення уваги громадськості до проблем використання енергії, економії енергоресурсів, охорони навколишнього середовища, а також залучення школярів до корисної діяльності з питань енерго- і ресурсозбереження, працівниками відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» були проведені актуальні та цікаві екологічні заходи. Еко-освітяни організували і провели для школярів та педагогів Бродівських середніх шкіл №2 та №3, що у Львівській області, екологічно-освітні заходи на тему «Вимикай зайве».

Працівники парку розповіли про проблеми енергозбереження в Україні та наголосили на нераціональному використання природних ресурсів, які потрібні для виготовлення енергії. Адже, традиційні джерела енергії є однією із причин планетарної екологічної кризи – глобального потепління або так званого «парникового ефекту». Школярі мали змогу дізнатися про те, які є види енергозбереження, а також яким чином потрібно економити енергії у побуті. Адже, дотримуючись нескладних правил та прийомів, можна заощаджувати вагому кількість енергії та коштів,  а також зменшити шкоду для навколишнього середовища.

На завершення заходу учні пропонували власні способи енергозбереження, якими можна користуватися, починаючи вже сьогодні вдома.

Проведені еко-освітянами НПП «Північне Поділля» заходи з питань енергозбереження сприятимуть вихованню дбайливого громадянина своєї держави, формуванню екологічного світогляду школярів.

2345

 

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест