Всім, хто любить природу

10.10.2014 admin ЕкоосвітаНовини

Всім, хто любить природу, хто активно бажає долучитися до участі у природоохоронних заходах, пропонуємо звернутися до Національного природного парку «Північне Поділля». Поштова адреса: вул. Гагаріна, 2 б, с. Підгірці, Бродівсь-кого р-ну, Львівської обл. 80660, тел./факс (03266) 4-40-05,e-mail:  park_pp@ukr.net

Контактна особа: Пилипчук Мирослава Зіновіївна, моб. тел. – 050 644 24 53.

Організація волонтерського руху на базі НПП «Північне Поділля».

Перелік та попередній графік заходів для залучення волонтерів до реалізації основних завдань парку на період до червня 2015 року.
1. Акція «Задимлена совість», жовтень, Бродівський та Золочівський райони
2. Виготовлення та встановлення годівниць на території Національного парку, грудень, Бродівський, Золочівський, Буський райони.
3. Виготовлення та встановлення штучних гніздівель (совятників) на території Національного парку. Проведення весняних обліків птахів, що гніздяться у штучних гніздівлях на території парку, лютий-березень, Бродівський, Золочівський, Буський райони.
4. Проведення весняних обліків флори на постійних пробних площах, березень, Бродівський, Золочівський райони.
5. Початок сезонного розвитку ефемероїдів (фотопленер), березень -квітень, Бродівський, Золочівський райони
6. Весняна толока «Вмикаємо зелене мислення», квітень, Бродівський, Золочівський райони.
7. Птахи наших водойм (фотопленер). Виготовлення та розміщення штучних гніздівель для водоплавних птиць, травень, Бродівський район.
8. Фотопленер «Перлини Подільського краю», травень-червень, Бродівський, Золочівський, Буський райони.
Програми прийому волонтерів.
Національний природний парк розташований на території Бродівського, Буського та Золочівського районів Львівської області. Територія парку розкинулася на 35 км з півночі на південь і на 63 км із заходу на схід та охоплює північно-західний край Подільської височини.
Проживання волонтерів можливе у готелях міст Золочів, Броди.
Місто Золочів.
Орієнтовна вартість проживання у готелі 180-250 грн. з особи за добу.
Харчування у місцевих закладах які знаходяться поблизу готелів. Вартість комплексного обіду складає 28-40 грн.
Витрати на транспортне сполучення 30-60 грн. (маршрути: Золочів-Броди, Золочів-Олесько, Золочів-Підгірці, Золочів-Вороняки, Золочів-Білий- Камін, Золочів-Червоне).
Готелі:
• Готель “Галичина”Львівська обл., Золочів, пл. Вічева, 1.Розташований в центрі міста, на 12 чол., постійна гаряча вода, душ, телевізор, 2 та 3 місні номери. Телефон для довідок: (03265) 4-66-11
• Готель «Україна» Львівська обл., Золочів, вул. Валова, 4. Тел.: (03265) 42-142. Готельна 36 чол., розташований в центрі міста, є тепла вода.

• Готель «Гостиний дім». Львівська обл., Золочів, вул. Валова. Готель на 14 чол., розташований в центрі міста біля пам’ятника В. Чорноволу, номери із зручностями.
Додатково – кафе-бар.
• Мотель “Закуток” – на 25 чол. Львівська обл., Золочів, вул. Вокзальна, 28а. Тел.:(067) 750-17-00. Додатково: ресторан, дитячий майданчик.

Місто Броди
Орієнтовна вартість проживання у готелі 180-250 грн. з особи за добу.
Харчування у місцевих закладах які знаходяться поблизу готелів. Вартість комплексного обіду складає 28-40 грн.
Витрати на транспортне сполучення 30-60 грн. (маршрути: Броди-Золочів, Броди-Пониква, Броди-Переліски, Броди-Олесько, Броди-Підгірці, Броди-Підкамінь).
Готелі
• Готель “Фільварок” пропонує гостям 8 стандартних одно і двомісних номери. В кожному номері є телевізор, санітарний вузол, гаряча вода, номери класу люкс і напівлюкс обладнано душовими кабінками. Львівська область, м. Броди, вул. Великі Фільварки 1г.

Що можна подивитись?
Окрасою території парку є фізико-географічні райони гір Гологори та Вороняки – низькогірні пасма, яким характерні долинно-балкові форми рельєфу. Переважна частина території «Північного Поділля» знаходиться в межах абсолютних висот 250-460 м н.р.м. Найвищі гори на території парку: г. Вапнярка (460,8 м) і г. Високий Камінь (440,4 м). Парк розташований у найбільш горбистій і лісистій частині цього горбогірного пасма. Територія Національного природного парку «Північне Поділля» знаходиться в межах надзвичайно цікавої області України – Галичини, яка багата на історичні, культурні, археологічні, архітектурні та природні пам’ятки. Туристи можуть поєднувати відвідування замків, монастирів, церков, музеїв з природними окрасами території парку і місцями відпочинку.
Цікавою є гора Біла, на якій збереглася степова рослинність в поєднанні з буково-грабовим лісом. Тут можна побачити місце зростання Волино-Подільського ендеміка відкасника татарниколистого, інші червонокнижні рослини. З висоти гори відкриваються види на рівнини Малого Полісся, середньовічний Олеський замок, горбогір’я Гологори.
В селі Підгірці можна оглянути пам’ятку державного значення Підгорецький замок, до комплексу якого входять триповерховий палац XVII ст., заїжджий двір, костел і парк. На хуторі Пліснесько на території одного з найбільших археологічних комплексів площею 146 га збереглися оборонні вали давньоруського городища VIII-XIII ст. На мальовничому пагорбі городища можна відвідати Василіанський монастир XVII-XVIII ст., відчути прохолоду джерельної води, побачити сонячний годинник. На г.Менич знаходяться відслонення тортонських пісковиків – геологічна пам’ятка природи місцевого значення.
Мандруючи еколого-пізнавальним маршрутом «Триніг», який проходить по території геолого-ботанічної пам’ятки природи «Тринога», серед зелені лісу на вершині гори можна побачити скелі найпримхливіших форм вивітрювання, які залишилися від карбонатних пісковиків з дна колишнього Сарматського моря.
Туристичною окрасою парку є добре збережений Золочівський замок, збудований в XVII ст. за голландською системою. В ансамбль замку входять в’їздова вежа, Китайський палац, Великий королівський житловий палац.
Приваблюють відвідувачів місця біля витоків однієї з найбільших річок України – Західний Буг.

https://www.facebook.com/video.php?v=371038879711211&set=vb.120940454721056&type=2&theater

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест