ВОЛОНТЕРИ-ПРИРОДООХОРОНЦІ, СПІЛЬНО З ОКРЕМИМИ БРОДІВСЬКИМИ ВОЛОНТЕРАМИ, ВІДВІДАЛИ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК «РІДНИЙ ДІМ»

06.04.2018 admin ЕкоосвітаНовини

У переддень Великодніх свят група працівників Національного природного парку «Північне Поділля», спільно із студентами групи Т-22 Бродівського педагогічного коледжу та членами батьківського комітету 1-А класу Бродівської початкової школи, навідалися до вихованців дитячого будинку «Рідний дім», що у селі Сасів Золочівського району Львівської області.
З нагоди світлого Воскресіння Христового волонтери привезли дітям всіляких смаколиків – м’ясних виробів, пасок та печення домашнього приготування, а також фрукти та напитки.
Вручивши діткам гостинці, гості закликали їх оберігати природу рідного краю та любити Україну, а вихователям-наставникам – щиро подякували за їх добрі і чуйні серця у вихованні та навчанні діток, позбавлених батьківської опіки.
Окрім того, еко-освітяни НПП «Північне Поділля» у середу, 4квітня, провели для вихованців ДБ «Рідний дім» майстер-клас із декорування пасхальних яєчок в техніці декупаж. Окремі дітки дуже натхненно захопилися такою роботою, що зуміли виготовити по 4 декоративних «писанки».

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест