Водно-болотні угіддя для нашого майбутнього

19.02.2016 admin ЕкоосвітаНовини

1Нещодавно працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» провели на базі Золочівського економічного ліцею, що у Львівській області, еко-семінар приурочений до Всесвітнього дня водно-болотних угідь – «Водно-болотні угіддя для нашого майбутнього».

Під час такого екологічно-пізнавального семінару ліцеїсти мали змогу дізнатися про проблеми водно-болотних угідь та важливість їх збереження як середовища для існування водоплавних птахів. Зокрема було наголошено на тому, що водно-болотні угіддя важливі для забезпечення людства прісною водою. Відтак, збереження і раціональне використання цих угідь шляхом місцевих, регіональних і національних дій та міжнародної співпраці, стануть складовою збалансованого розвитку світу.

Під час семінару ліцеїсти активно долучилися до обговорення проблем та висловили свої ідеї щодо збереження та раціонально використання водно-болотних угіль. Також студенти переглянули пізнавальний фільм, з якого дізналися про водно-болотні угіддя в Україні та, зокрема, про ті, які розташовані у НПП «Північне Поділля». А це ландшафтний заказник місцевого значення «Верхобузький», що був створений з метою збереження рідкісного фрагмента унікальної ділянки річкової долини північного Поділля із комплексом реліктових ландшафтно-геоморфологічних та фітоценотичних утворень, про гідрологічний заказник «Пониківський», який виконує функції збереження заплавно-болотних комплексів біля джерел витоку річок Іква та Стир.

2345

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест