Відбувся семінар «Екологічне виховання – крок до збереження біорізноманіття»

26.11.2013 admin Новини

25 листопада відділами науки та еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля», спільно із управлінням з питань освіти, молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації Львівської області, на базі Вороняцької середньої школи було проведено науково-практичний семінар «Екологічне виховання – крок до збереження біорізноманіття».

У семінарі взяли участь вчителі біології зі шкіл Золочівського району. Виступаючи перед педагогами, директор комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»  Андрій Олександрович Кийко розповів, як ввірений йому навчальний заклад сприяє реалізації індивідуальних, соціальних потреб особистості що розвивається, розкриттю її творчого потенціалу в галузі біологічних наук, екології, сільськогосподарського дослідництва, які створюються умови, можливості учнівській молоді розвивати свої нахили і здібності.

Начальник відділу науки НПП «Північне Поділля», кандидат с/г наук Юрій Шовган, начальник відділу еколого-освітньої роботи Мирослава Пилипчук, провідні фахівці  з екологічної освіти Микола Ковальчук та Богдана Дзвінник, розповіли про роботу, яку здійснює парк «Північне Поділля» у напрямку просвіти мешканців регіону, про роботу з молоддю, проведення різноманітних еколого-просвітницьких заходів. Основна думка, яка прозвучала на семінарі, – тема чистоти довкілля та збереження біорозмаїття однаково важлива як для вчених і науковців, так і для педагогів, котрі працюють вже безпосередньо з дітьми. У програмі заходу були виступи, презентації, практична робота із дослідження екологічного сліду, виступ колективу екологічної освіти «Дивосвіт», перегляд гербаріїв біорозмаїття НПП «Північне Поділля». Кожен учасник семінару отримав необхідну й важливу для себе інформацію,  дидактичні матеріали для проведення екологічних заходів у школі.

Семінар у Вороняцькій школі

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест