Відбувся конкурс малюнка «Природа немає кордонів»

01.06.2016 admin ЕкоосвітаНовини

4Нещодавно у Бродівському і Золочівському районних центрах
соціальної реабілітації дітей-інвалідів та у Підкамінській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат І-ІІІ ступеня для дітей із зниженим слухом відбулися конкурси малюнку на тему: «Природа немає кордонів» за організації відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку  «Північне Поділля».

Метою конкурсу було формування творчих здібностей та бережливого ставлення до природи рідного краю у дітей з особливими потребами. Оскільки такі дітки, як ніхто інший, потребують особливої уваги, конкурс допоміг їм відчули себе частинкою живої природи. І неповносправним дітям це вдалося. Доказом цього були прекрасні роботи, де діти проявили свої таланти, а також продемонстрували, що вони, як і звичайні люди, є обдарованими та можуть творити красу своїми руками.

Конкурс тривав протягом місяця травня, тому усі охочі мали змогу взяти у ньому участь. Відтак, журі вибрало найкращі роботи серед тих, які були представленні для оцінювання. Усі учасники дійства отримали заохочувальні призи, а переможці були нагородженні цінними подарунками від природоохоронної установи.

Варто зауважити, що Національний природний парк «Північне Поділля» вже давно налагодив продуктивну співпрацю із навчальними закладами, в яких навчаються діти з обмеженими можливостями. В рамках цієї співпраці працівники НПП «Північне Поділля» часто проводять для дітей з особливими потребами екологічні уроки, природничі майстер-класи, різноманітні конкурси тощо.

23

123456

4

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест