Відбувся еколого-освітній захід «Я і природа» при церкві Святого Дмитрія села Орихівчик

12.06.2014 admin ЕкоосвітаНовини

IMG_0324Еколого-освітянами Національного природного парку «Північне Поділля», разом із настоятелем релігійної громади церкви Святого Дмитрія села Орихівчик отцем Ярославом Войтівим, було організовано і проведено еколого-освітній захід «Я і природа».

Захід розпочався із молебню в сільському храмі. Отець Ярослав поблагословив дітей на успішне проведення літніх канікул.

Одразу після спільної молитви усі учасники заходу вирушили до столітньої липи, яка знаходиться неподалік села Орихівчик, де для школярів була проведена лекція на тему «Я і природа». Під час лекції еколого-освітяни НПП «Північне Поділля» розповіли дітворі про чарівний світ природи, про те що її потрібно любити та оберігати.

Наступним етапом заходу було проведення низки еколого-розважальних ігор, зокрема вікторини, конкурси та козацькі забави, у яких взяли участь дві команди школярів «Флора» та «Фауна». Обидві команди наполегливо змагалися за перемогу, проте її здобула команда «Флора». Після розваг було проведено так звані танцювально-розважальні банси, під час яких діти активно танцювали під українські мелодії, проявляючи свої здібності та вміння танцівників, від яких отримали масу задоволення та позитивних вражень.

На завершення заходу отець Ярослав приготував для всіх учасників заходу смачний козацький куліш та смажену картоплю,  якими діти із задоволенням смакували, а також роздав дітям освячені медальйончики із образом Богородиці, які слугуватимуть їм оберегами.

IMG_0180IMG_0191IMG_0222IMG_0236IMG_0284IMG_0337

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест