Відбувся еколого-освітній захід «Попіклуймося про птахів узимку» з вихованцями туристично-краєзнавчого гуртка

30.01.2014 admin ЕкоосвітаНовини

Годівничка 530 січня працівники еколого-освітнього відділу Національного природного парку «Північне Поділля», спільно з колегами відділу рекреації та туризму,  провели з вихованцями туристично-краєзнавчого гуртка, що діє при парку, еколого-освітній захід «Попіклуймося про птахів узимку».

Метою заходу було ознайомити школярів з перелітними та зимуючими птахами рідного краю, з’ясувати перелік птахів регіону, занесених до Червоної книги України, активізувати бажання дітей допомагати птахам у несприятливу пору року. Під час заходу працівники парку продемонстрували вихованцям гуртка, як із підручних матеріалів виготовляти годівнички, в ході розмови наголошували на необхідності ставитися до птахів як до друзів і що їх необхідно оберігати та підгодовувати в суворі морозні дні.

Проведений захід був спрямований на виховання у підростаючого покоління свідомого та раціонального пізнання навколишнього світу без завдання йому шкоди, любові до птахів та дбайливого ставлення до них.

Відповідно до плану роботи, захід складався із двох частин: екологічного уроку «Зимова орнітофауна» та майстер класу щодо виготовлення годівнички із підручних матеріалів. Зокрема у перші частині уроку діти дізналися про птахів, які зимують у наших краях, а також про те як слід здійснювати їхню підгодівлю. А ще школярі позмагалися на кращого знавця птахів, розгадуючи загадки.

Також вихованці гуртка мали змогу взяти участь у майстер-класі із виготовлення годівничок.

На завершення учні, разом із працівниками парку, розвішали  наповненні кормом годівнички для птахів на деревах у шкільному садку. Годівничка 1Годівничка 2Годівничка 4 Годівничка 3

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест