Відбувся екологічно-освітній захід «Мій рідний край» для малечі

26.01.2016 admin ЕкоосвітаНовини

2Нещодавно працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» організували і провели для дошкільнят дитячого навчального закладу №8 м. Броди Львівської області цікавий та пізнавальний екологічно-освітній захід «Мій рідний край».

Еко-захід був організований з метою розширення знань у дітей про нашу державу, зокрема про рослинні і тваринні символи України, формування національної та екологічної свідомості, розвиток пізнавальних інтересів, плекання у малечі любові до рідного краю та природи, мотивуванням щодо її охорони та збереження.

Екологічно-освітній захід розпочався із пізнавальної розповіді про рідний край, його звичаї та традиції, які нероздільно пов’язані з природою. Працівники відділу еколого-освітньої роботи розповіли дітям, що саме у природи наші діди-прадіди черпали фізичну силу, духовну наснагу і творчу енергію. Відтак, головне не допускати, щоб вплив людської діяльності був шкідливим для природного довкілля.

Також під час  заходу було проведено цікаву бесіду про рослинні і тваринні символи України, розгадування загадок про них. Одразу після цього еко-освітяни запропонували дошкільнятам створити плакат «Моя країна – квітучий диво-сад». Малеча  вирізала з кольорового паперу красиві улюблені квіти та прикріплювала їх по всій території карти України. На завершення заходу еко-наставники наголосили про необхідність любити свій рідний край та оберігати красу його природи.

234

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест