Відбувся екологічно-мистецький захід «За тиждень – Великдень!»

05.04.2017 admin ЕкоосвітаНовини

aНе встигли зимові струмки віддзвеніти, а у вікно вже Великдень дивиться. Величне свято, яке споконвіку символізувало перемогу над силами темряви і зла, уособлювало примирення і прощення. Воскресіння Господнє в усі часи давало людям наснагу вірити, любити та прощати.

Напередодні Великодніх свят у Дуб’вському НВК, що у Бродівському районі Львівської області, відбулося засідання методичного об’єднання класних керівників місцевих шкіл на тему «Душі людської доброта », на котре були запрошені еко-освітяни Національного природного парку «Північне Поділля». Працівників парку запросили з метою провести майстер-клас з декорування  вербових гілочок та декупажу великодніх писанок за участі учнів школи та їх наставників.

Діти декорували вербову гілочку  використовуючи самшит, різновиди туї, тису, барвінку та різноманітні сухоцвіти.

Складаючи гілочку до гілочки в дитячих руках з’являлися чудові композиції, які вони цієї неділі понесуть до храму освятити. Також школярі виготовляли писанки в техніці декупаж, використовуючи паперові серветки з великодніми розписами, та білок яєць. В результаті творчої роботи учні створили прекрасне писанкове дерево, яке буде окрасою їхньої школи.

aabcde

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест