Відбувся еко-захід «Чисте довкілля – здорова нація»

22.04.2016 admin ЕкоосвітаНовини

4Нещодавно на базі Сварявської середньої школи, що у Золочівському районі Львівської області, працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» провели еко-захід «Чисте довкілля – здорова нація» .

Під час зустрічі екуо-освітяни НПП «Північне Поділля» продемонструвала учнівській молоді мультимедійну презентацію, в якій більш детально було подано інформацію про туристичний потенціал установи, та опис діючих на сьогодні туристичних маршрутів у фотографіях. Таким чином, учні мали змогу дізнатися що таке національні природні парки, а також почути розповідь про перший природоохоронний резерват в Європі та в Україні – «Пам’ятку Пеняцьку», про засновника цього природного заповідника графа-природолюба Володимира Дідушицького.

У свою чергу еко-освітянин під час екологічних лекцій розповіли учням про мету відзначення Всесвітнього дня довкілля, зокрема наголосили на тому, що основне завдання цього дня – привернення уваги суспільства та громадськості до екологічних проблем забрудненості на планеті та визначення основних дій щодо їх покращення.

       Ще однією, не менш корисною, була розповідь та презентація про велику загрозу маленької батарейки, з якої діти дізналися багато цікавої та дещо незвичної інформації, тим самим поповнивши свої знання. Після розповіді було проведено еко-вікторину, в якій школярі брали активну участь, а найактивніші учасники отримали заохочувальні призи.

1

23

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест