Відбулися еколого-освітні заходи до Всесвітнього дня навколишнього середовища

10.06.2014 admin ЕкоосвітаНовини

Орихівчик 1Минулого тижня впродовж трьох днів у пришкільному таборі  Орихівчицької неповної середньої школи, відбувся цикл еколого-освітніх заходів під назвою «Я і природа», приурочений до Всесвітнього дня навколишнього середовища.

Метою заходів було привернути увагу шкільної молоді до охорони навколишнього середовища. Учасники пришкільного табору прослухали цикл лекції, з яких дізналися про Всесвітній день навколишнього середовища, з якою метою він відзначається, та що необхідно робити для збереження природного довкілля. Також було здійснено краєзнавчу екскурсію, приурочену цьому дню,  для ознайомлення із природним середовищем нашого краю. Під час екскурсії еколого-освітяни парку розповіли школярам про червонокнижні рослин, які зростають на Львівщині, зокрема на територіях Національного природного парку «Північне Поділля». Діти дізналися також про цікаві природничі фактори та фізико-географічні умови нашого краю.

Наступним етапом циклу заходів було проведення еко-тренінгів «Менше сміття – краще життя», з яких учні почерпнули знання та вміння про те, як потрібно поводитися з побутовими відходами, для того щоб зберегти довкілля чистим.

Наостанок школярі позмагалися у вікторині «Природознавчики», у якій мали змогу проявили свої знання та кмітливість, зокрема розгадували кросворди, загадки,  а також  брали участь в іграх-руханках. Усі школярі отримали масу позитивних емоцій і з гарним настроєм розпочали свої літні канікули.

Орихівчик 2Орихівчик 3Орихівчик 4Орихівчик 5Орихівчик 6Орихівчик 7Орихівчик 8Орихівчик 9Орихівчик 11Орихівчик 10

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест