Відбулось навчання з питань охорони праці для працівників Національного природного парку «Північне Поділля»

18.01.2013 admin Новини

17 січня 2013 року відбулось навчання з питань охорони праці для працівників Національного природного парку «Північне Поділля».

Метою проведення навчання стало одержання необхідних знань з питань охорони праці.

Відкриття заходу відбулось під головуванням керівника Національного природного парку – Сиротюка Ю.Є., інженера з охорони праці – Тимкевича С.П., за участю Копотя Романа Мирославовича – інспектора фонду соціального страхування від нещасних випадків, Коропця Олександра Петровича – лікаря-травматолога Бродівської ЦРЛ, Явчака Руслана Богдановича – начальника державної пожежно-рятувальної частини №10 міста Броди.

В ході навчань йшлося про стан умов безпеки праці, загальні принципи та правила організації роботи з охорони праці, надання першої долікарської допомоги потерпілому, дотримання правил пожежної безпеки.

Було зазначено, що від якості засвоєння необхідних знань з питань охорони праці напряму залежить попередження виробничого травматизму та аварійних ситуацій, оскільки найчастіше нещасні випадки на виробництві стаються через незнання або виконання вимог інструкцій з охорони праці та елементарних вимог безпеки.

Відбулось навчання з питань охорони праці для працівників Національного природного парку «Північне Поділля»

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест