Відбулася зустріч природоохоронців НПП «Північне Поділля» зі студентами та викладачами Золочівського коледжу

20.03.2017 admin ЕкоосвітаНовини

1Нещодавно працівники відділу рекреації та туризму і відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» провели презентаційну зустріч зі студентами та викладачами Золочівського коледжу національного університету «Львівська політехніка», що у Львівській області.

Під час зустрічі природоохоронці розповіли учасникам заходу про рекреаційно-туристичний потенціал НПП «Північне Поділля», про туристичні маршрути, що прокладені по мальовничих територіях парку та мультимедійно презентували цікаві найцікавіші об’єкти, які туристи можуть споглядати в процесі мандрівок.

У свою чергу еко-освітяни НПП «Північне Поділля» розповіли студентам та їх наставникам про відзначення Всесвітньої акції Година Землі, яка щорічно відзначається в останню суботу березня. Зокрема працівники еколого-освітнього відділу установи наголосили, що Година Землі – це найбільший природоохоронний рух на нашій Планеті, оскільки до цього руху долучається дуже багато країн. Еко-освітяни зазначили, що до Години Землі кожен із нас може долучитися не тільки в день проведення цієї акції, але й кожного дня, допомагаючи Планеті, зокрема: посадити дерево, вчасно вимкнути зайве освітлення, закрити водяний кран у ванні тощо.

Завершилася зустріч природоохоронців зі студентством запрошенням молоді до весняних мандрівок цікавими екологічно-пізнавальними туристичними маршрутами, що прокладені по несказанно красивих територіях Гологоро-Кременецького кряжу, який пролягає і через Золочівщину.

2453

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест