Відбулася зустріч працівників НПП «Північне Поділля» зі школярами Бущини

08.02.2017 admin ЕкоосвітаНовини

18 лютого працівники Національного природного парку «Північне Поділля», зокрема відділів науки, еколого-освітньої роботи, рекреації та туризму, провели презентаційну зустріч зі школярами та педагогами Кутівської неповної середньої школи Буського району, що на Львівщині.

Під час зустрічі працівники відділу науки установи детально розповіли учням про види флори і фауни, які стрічаються на територіях парку і занесені до Червоної книги України. Також школярі дізналися про наукові дослідження, які ведуться співробітниками відділу науки у плані вивчення природного довкілля.

У свою чергу працівники відділу рекреації та туризму розповіли школярам про туристичний потенціал НПП «Північне Поділля», мультимедійно продемонстрували цікаві природні, історичні, воєнні та сакральні об’єкти, які стрічаються на мальовничих ділянках парку, і запросили школярів до весняно-осінніх мандрівок по просторах рідного краю.

Багато цікавого про еколого-освітню діяльність природоохоронної установи та екологію зокрема, школярам під час зустрічі розповіли еко-освітяни НПП «Північне Поділля». Вони розповіли учням про важливість екологічної освіти в нашому життя, про методи екологічного виховання тощо. Також еко-освітяни провели для учнів Кутівської школи невеличку вікторину на знання про птахів.

На завершення зустрічі природо охоронців зі школярами працівники парку закликали шкільну молодь любити Україну і берегти природу рідного краю.

23456

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест