Відбулася зустріч науковців НПП «Північне Поділля» зі школярами Скнилівського НВК

07.03.2017 admin Новини

17 березня працівники відділу науки Національного природного парку «Північне Поділля» провели презентаційну зустріч зі школярами Скнилівського НВК, що у Пустомитівському районі Львівської області.

Спершу школярі дізналися про мету створення парку та про те, якими профільними відділами забезпечується діяльність цієї природоохоронної установи.

Далі науковці розповіли шкільній молоді про основні природні та історико-культурні об’єкти парку та продемонстрували мультимедійну презентацію. Школярі мали змогу детальніше дізнатися про флору, фауну та неживу природу північно-західної частини Поділля, а також почути чимало нового про історію та сакральні об’єкти нашого краю, зокрема такі як гора Маркіяна Шашкевича, Свята Гора та інші.

Також учні переглянули документально-краєзнавчий фільм про НПП «Північне Поділля» – його рекреаційно-туристичний потенціал.

На завершення працівники парку, вже традиційно, запросили школярів до відвідин мальовничих територій установи та закликали берегти природу рідного краю!

Сподіваємося, що присутні на зустрічі школярі та педагоги Скнилова в недалекому майбутньому стануть частими гостями у НПП «Північне Поділля».

23

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест