Відбулася творча зустріч працівників НПП «Північне Поділля» зі школярами Орихівчицького НВК

15.02.2017 admin ЕкоосвітаНовини

114 лютого працівники Національного природного парку «Північне Поділля» провели творчу зустріч зі школярами Орихівчицького НВК, що у Бродівському районі Львівської області. У заході також взяв участь настоятель місцевої релігійної громади УГКЦ отець Ярослав Войтів.

Розпочалась зустріч з молитви під орудою отця Ярослава. Потім працівники парку розповіли школярам про туристичний потенціал НПП «Північне Поділля», ознайомили шкільну молодь з цікавими туристичними об’єктами, які стрічаються на туристичних маршрутах, що пролягають по територіях установи, продемонстрували фотоілюстрації цих об’єктів та закликали учнів до мандрівок по мальовничих просторах рідного краю.

Екоосвітяни НПП «Північне Поділля» розповіли школярам про екологічну роботу, яка ведеться відділом еколого-освітньої роботи природоохоронної установи, про майстер-класи, які екологи часто проводять із шкільною та студентською молоддю.

Завершився захід декоруванням Стрітенських свічок, яких школярам люб’язно подарував отець Ярослав Войтів, за допомогою природних та декоративних матеріалів. Діти із захопленням прикрашали Стрітенські свічки, використовуючи гілочки самшиту, туї, ялинки та різнокольорових стрічок.

32456789

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест