Відбулася презентація туристичного потенціалу та еко-освіти НПП «Північне Поділля» для школярів та педагогів Ясенівцівського НВК

02.03.2016 admin ЕкоосвітаНовини

1У середу, 2 березня, працівники відділу рекреації та туризму спільно з колегами з відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» провели презентабельну туристичну та еко-освітню зустріч зі школярами та педагогами Ясенівцівського НВК, що у Золочівському районі Львівської області.

Під час зустрічі фахівець з рекреації І категорії Мар’яна Стеблик розповіла школярам про мету створення НПП «Північне Поділля», його історію та про туристичну діяльність установи. Також учасникам зустрічі було продемонстровано мультимедійну презентацію про туристичний потенціал парку та його туристичні маршрути.

Про екологічно-освітню роботу в НПП «Північне Поділля» школярам Ясенівецького НВК розповіла фахівець з еко-освіти Мар’яна Ваник. Вона також провела природознавчу еко-вікторину  для учнів.

Завершився захід закликом школярів любити і берегти природу рідного краю так, як її любив і оберігав наш славний краянин ХІХ сторіччя граф Володимир Дідушицький – засновник першого в Європі природоохоронного резервату «Пам’ятка Пеняцька»  та фундатор природничого музею у Львові.

23456

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест