Відбулася презентаційна зустріч зі школярами та педагогами Олеської середньої школи

24.02.2016 admin ЕкоосвітаНовини

224 лютого працівники відділу рекреації та туризму і відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» провели презентаційну зустріч з школярами старших класів та педагогами Олеської середньої школи, що у Буському районі Львівської області.

Під час зустрічі працівники НПП «Північне Поділля» розповіли олеським школярам про історію заснування природоохоронної установи, про її рекреаційно-туристичний потенціал, зокрема про найцікавіші туристичні об’єкти та екологічно-пізнавальні туристичні маршрути, які сьогодні є на територіях парку. Також учасникам заходу було презентовано відеофільм про провадження туристичної діяльності в НПП «Північне Поділля».

Про екологічно-освітню роботу школярам детально розповіли працівники відділу еколого-освітньої роботи. Зокрема за допомогою мультимедійної презентації еко-освітяни парку продемонстрували олеським школярам та їх педагогам методику провадження еко-освіти серед школярів та студентів, а також розповіли про екологію рідного краю, тощо.

Завершилась презентаційна зустріч опитуванням школярів. Усім було роздано анкети із запитаннями про екологію, природоохороні структури, збереження природного довкілля тощо, на які школярі дали свої відповіді та пропозиції щодо покращення екологічної ситуації безпосередньо в тій місцевості, де вони проживають.

13456789

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест