Відбулася презентаційна зустріч школярів з працівниками НПП «Північне Поділля»

06.04.2016 admin ЕкоосвітаНовини

ааааа5 квітня працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» спільно з колегами з відділу еколого-освітньої роботи провели презентаційну зустріч зі школярами та педагогами Сасівського НВК, що у Золочівському районі Львівської області. Під час зустрічі школярам та їх наставникам було презентовано туристичні маршрути, що пролягають по мальовничих територіях установи, та цікаву розповідь про природні, археологічні й культурно-сакральні об’єкти, які стрічаються мандрівникам та туристичних маршрутах парку. Також працівники відділу рекреації та туризму розповіли учням Сасівського НВК про історію створення НПП «Північне Поділля».
У свою чергу еко-освітяни виголосили цікаву розповідь про екологічну освіту, яка проводиться профільним відділом установи серед мешканців краю, її мету та головне завдання. Також працівники еколого-освітнього відділу НПП «Північне Поділля» провели зі школярами цікаву орнітологічну вікторину, з якої шкільна молодь дізналася багато цікавого про птахів, які стрічаються в рідному краї.
У завершенні заходу вчителі та учні Сасівського НВК висловили надію на подальшу спільну продуктивну співпрацю з природоохоронцями НПП «Північне Поділля».

аааааааааа

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест