Відбулася презентаційна зустріч працівників НПП «Північне Поділля» з освітянами та школярами Бродівщини

16.03.2016 admin ЕкоосвітаНовини

115 березня працівники відділу рекреації та туризму спільно з колегами відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» провели презентаційну зустріч  зі школярами Поповецької школи та вчителями-біологами Бродівського міжшкільного методичного об’єднання вчителів хімії та біології, що у Львівській області, щодо туристичної та екологічно-освітньої діяльності установи.

Під час зустрічі фахівці з рекреації та туризму НПП «Північне Поділля» детально розповіли школярам, використовуючи мультимедійну презентацію, про туристичні маршрути парку, про цікаві об’єкти, які можна побачити, мандруючи мальовничими територіями Вороняцького горбогір’я.

Еко-освітяни НПП «Північне Поділля», у свою чергу, навчали учнів Поповецької школи екологічних особливостей використання природних ресурсів та закликали підростаюче покоління дбайливо ставитися до природного довкілля.

У діалозі з вчителями-біологами, працівники парку розповіли про методи екологічного виховання, які практикують еко-освітяни природоохоронної установи, та поділилися досвідом у сфері екологічного навчання. Також педагогам було продемонстровано документальний краєзнавчий фільм про туристичний ресурс Національного природного парку «Північне Поділля».

23456

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест