Відбулась зустріч у Золочівському НВК «Школа Радості – ДНЗ»

25.03.2017 admin ЕкоосвітаНовини

1Нещодавно працівники трьох відділів, а саме: відділу державної охорони (Золочівське НДПВ), відділу рекреації та туризму та відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» провели презентаційну зустріч з учнями і педагогами Золочівського навчально-виховного комплексу «Школа Радості – ДНЗ».

Для широкої аудиторії слухачів була представлена мультимедійна презентація про об’єкти ПЗФ, котрі входять до складу НПП «Північне Поділля», про червонокнижні види флори та фауни, що проживають на територіях НПП «Північне Поділля».

Окрім того, учні та їх наставники мали можливість почути розповідь про особливості заповідної справи в Україні та її засновника Володимира Дідушицького, про основні напрямки діяльності  природоохоронної установи. Цікавою для школярів була презентація туристичних маршрутів, адже фотографії об’єктів  екологічно-пізнавального туристичного маршруту «Триніг» – закам’янілі пісковики із дна Сарматського моря – справили на них неабияке враження і викликали велике захоплення.

Працівники відділу еколого-освітньої роботи свою розповідь перед школярами вищезазначеного навчального закладу приурочили до Всесвітнього дня води. Учні багато цікавого дізналися про важливість водних ресурсів для підтримання життя на планеті та почерпнули нові знання про раціональне використання води. Після закінчення зустрічі вчителі та школярі отримали запрошення від працівників НПП «Північне Поділля» відвідати мальовничі простори рідного краю, більшість із яких на сьогодні мають охоронний статус і належать до природно-заповідного фонду України.

23456

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест