Відбулась робоча зустріч працівників НПП «Північне Поділля» з адміністрацією заповідника «Древній Пліснеськ»

08.09.2017 admin Новини

Працівники Національного природного парку «Північне Поділля» провели робочу зустріч із адміністрацією історико-культурного заповідника «Древній Пліснеськ». Території зазначених установ мають суміжні межі.

Під час зустрічі було обговорено низку питань щодо спільної діяльності в рамках окремих рекреаційно-туристичних проектів. Зокрема було обговорено спільне проведення екскурсійно-туристичних мандрівок для груп туристів усіх вікових категорій. Також сторони вирішили, що працівники НПП «Північне Поділля» на своїй ділянці туристичного маршруту забезпечуватимуть мандрівників інформацією в плані географічних, біологічних та природоохоронних особливостей краю, а історико-культурну інформативну частину мандрівок вестимуть працівники заповідника «Древній Пліснеськ».

Завершилась робоча зустріч між працівниками НПП «Північне Поділля» та історико-культурного заповідника «Древній Пліснеськ», образно кажучи, на інтерактивній ноті – домовились найближчим часом підписати двосторонню угоду про співпрацю в плані рекреаційно-туристичної діяльності в межах суміжних територій парку і заповідника.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест