Відбулась мандрівка з еко-квестом для дітей села Підгірці

21.06.2017 admin ЕкоосвітаНовини

Працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля», спільно із колегами із відділу рекреації та туризму, провели для дітей села Підгірці, що у Бродівському районі Львівщини, пізнавальну мандрівку з еко-квестом. Розпочалась мандрівка від історичної церкви-ротонди Св. Миколая Чарнецького та новомучеників українських. Біля храму працівники НПП «Північне Поділля» розповіли дітворі історію побудови церкви-ротонди, про її історичну та архітектурну цінність.

Далі мандрівка продовжилася в західну околицю села, де на мальовничій поляні діти слухали цікаву розповідь про географічну особливість цієї місцевості. Адже саме тут, до північного краю Подільської височини прилягає інша географічна область – Мале Полісся. Окрім того працівники парку розповіли юним мандрівникам про Головний європейський вододіл та про потоки річок, які беруть початок у цій місцевості і впадають у два різні моря – Чорне і Балтійське. Також діти мали можливість споглядати мальовничі ландшафти краю та округу через бінокль.

У свою чергу еко-освітяни на цій поляні провели для дітей еко-квест, під час якого дітвора виконувала природничо-екологічні завдання та розгадувала загадки. За правильні відповіді діти отримували кусочок картини у вигляді одного пазла. Адже мета еко-весту зводилася до того, щоб зібрати усі пазли, скласти картину і прочитати на ній зазначене слово, щоб в результаті отримати головний приз.

На наступній зупинці, коло високого кургану часів Київської Русі, працівники парку розповіли про курганний могильник та про дружинників Володимира Великого із числа варягів, останки яких покояться в цих курганах. Еко-освітяни зачитали дітям чергове завдання еко-квесту, на цей раз щодо птахів.

На четвертій зупинці юні мандрівники слухали розповідь про історію древнього городища Пліснесько, про його оборонні вали та людське плем’я, яке тут проживало у тії давні часи. Ну і, звичайно, діти виконували чергове завдання від еко-освітян НПП «Північне Поділля».

Також під час мандрівки діти відвідали славнозвісний Підгорецький монасти, помолилися в головному храмі монахської обителі – церкві Св. Онуфрія та слухали цікаві розповіді з історії монастиря.

Закінчилася мандрівка з еко-квестом від працівників НПП «Північне Поділля» на мальовничі уквітчаній різнобарв’ям квітів і трав поляні, де втомлені мандрівкою юні туристи влаштували смачний обід та ігрові розваги.

Мандрівка з еко-квестом відбулася за сприяння настоятеля релігійної громади села Підгірці, що при церкві Св. Миколая Чарнецького та новомучеників українських, отця Тараса Дзьоби, стараннями якого організовано тижневий літній табір для дітей з романтичною назвою «Божий дивосвіт».

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест