Відбулась мандрівка для Бродівських школярів по турмаршруті «Маркіянові місця»

06.06.2017 admin ЕкоосвітаНовини

У вівторок, 6 червня, працівники відділу рекреації та туризму і відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» провели для школярів 7-го класу Бродівської спеціалізованої середньої школи №2 екологічно-пізнавальну туристичну мандрівку по туристичному маршруті «Маркіянові місця».

Під час мандрівки бродівські школярі мали нагоду побувати на Підлисецькій горі Білій, що сьогодні називається «Гора Маркіяна Шашкевича» і є однією із унікальних заповідних територій НПП «Північне Поділля». Саме тут працівники природоохоронної установи розповіли шкільній молоді про життя та творчість отця Маркіяна Шашкевича, а про географічні особливості цієї території.

Другим етапом мандрівки було відвідання славнозвісного села Гавареччина, що у Золочівському районі Львівської області, де юні мандрівники мали унікальну можливість ознайомитися із методами виготовлення чорнодимленої гаарецької кераміки. У майстерні майстра-гончаря школярі навіть самі спробували власними руками за гончарним кругом створити глиняний виріб.

Також в Гавареччині школярі-мандрівники оглянули Музей-криївку та історичну криницю, глибина якої сягає 54 метри.

Завершилась мандрівка відвідинами Святогірського монахського скиту Покладання Ризи Пресвятої Богородиці. Тут юні мандрівники оглянули дерев’яну церкву Святого Онуфрія та літню церкву Покладання Ризи Пресвятої Богородиці, а також помолилися у монастирських храмах.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест