ВІДБУЛАСЬ БОТАНІЧНО-КРАЄЗНАВЧА МАНДРІВКА ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ ШКОЛЯРІВ БРОДІВСЬКОЇ СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ №3

25.04.2018 admin Новини

Працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» провели ботанічно-краєзнавчу мандрівку для школярів початкових класів Бродівської середньої школи №3.

Розпочалась мандрівка із відвідин ботанічної пам’ятки природи «Макітра», що у складі заповідних територій НПП «Північне Поділля». Крокуючи стежиною попри заповідні ділянки, малеча мала унікальну нагоду споглядати як в природніх умовах зростають такі квіти як горицвіт весняний, примула, вовчі ягоди пахучі, анемона нарцисеподібна та інші. Також, стоячи на самій вершині гори «Макітра», біля геодезичного знака, малюки споглядали мальовничі краєвиди. Адже саме в цьому місці сходяться дві географічні області – Поділля і Волинь.

Після відвідин «Макітри» школярі-початківці побували ще в селищі Підкамінь. Там вони відвідали стародавній домініканський оборонний монастир, побували біля геологічної пам’ятки природи Камінь-велет та ознайомилися із печерним дохристиянським храмом наших пращурів-язичників.

Під час невеличкого перепочинку дітвора привітала свою однокласницю із днем народження. Діти співали для неї пісень та водили хоровод на честь іменинниці.

Сповнені приємних вражень від надзвичайно цікавої мандрівки у післяобідню пору школярі повернулися до свого міста Броди.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест