Від планів і перспектив НПП «Північне Поділля» до асоціації парків Поділля

19.10.2012 admin Новини

18 жовтня 2012 року у м. Броди відбулося перше засідання науково-технічної ради Національного природного парку «Північне Поділля» під головуванням директора Сиротюка Юрія Євгеновича.

У засіданні прийняли участь керівники Бродівської та Золочівської районних державних адміністрацій та районних рад, представники Інституту екології Карпат НАН України, Львівського національного університету імені Івана Франка, Лісівничої академії наук України, Департаменту заповідної справи Мінекології, директори НПП «Кременецькі гори» та «Дністровський каньйон», співробітники НПП «Північне Поділля», управління екології , ЗМІ.

На засіданні науково-технічної ради були розглянуті питання: про стан та проблеми передачі територій НПП «Північне Поділля»; про роботу відділу державної охорони, відтворення та використання природних екосистем НПП «Північне Поділля» та погодження обсягів рубок лісокористувачам на землях, які увійшли у склад парку; про погодження лісогосподарських робіт; про проект організації території, проект землеустрою та проект лісовпорядкування НПП «Північне Поділля»; про роботу відділу рекреації та туризму; про проект еколого-освітньої стежки «Маркіянові місця»; про пропозиції щодо зонування територій НПП «Північне Поділля»; про еколого-освітню роботу НПП «Північне Поділля»; про організацію наукових досліджень на території НПП «Північне Поділля»; про проект лімітів на 2013 рік; про плани роботи НТР на наступний період.

Члени НТР схвалили дії, які були зроблені адміністрацією парку за короткий період роботи. Під час засідання науково-технічної ради виникла ідея про створення асоціації національних парків Поділля.

Науково-технічна рада затвердила основні завдання і рекомендувала внести пропозицію у Тернопільську ОДА, Львівську ОДА та Бродівську районну державну адміністрацію прокласти дорогу Підкамінь – Почаїв для покращення туристичної інфраструктури і збільшення туристичного потоку у цьому напрямі.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест