Великий зимовий облік птахів за участі Бродівських школярів

24.01.2018 admin ЕкоосвітаНовини

23 січня працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели для школярів Бродівської спеціалізованої середньої школи №2, що у Львівській області, екологічно-освітній захід «Bird-Lore». Зазначений захід, зокрема проведення спостережень за птахами, приурочено до Великого зимового обліку птахів.

Великий зимовий облік є важливим заходом для вивчення птахів у всьому світі. Під час цієї акції не обов’язково рахувати птахів, що у лісах, на полях чи водоймах за межами населених пунктів. Головна мета зимового обліку – з’ясувати чисельність птахів і види, які залишилися зимувати поряд із нашими домівками.

Традиційно Великий зимовий облік птахів проходить щорічно в останні вихідні січня. Цьогоріч зимовий облік проводиться з 18 по 25 січня.

З огляду на вищесказане еко-освітяни НПП «Північне Поділля» розповіли Бродівським школярам багато цікавого про птахів. Також учасники заходу мали нагоду переглянути медіа-презентацію «Зимуючі птахи нашої місцевості». Після уроку працівники парку, разом з школярами, вийшли на подвір’я школи та за її межі, де в бінокль спостерігали за птахами. Зазвичай серед видів, що залишилися зимувати, можна обліковувати небагато пернатих, серед яких: горобці хатні, дятли, синиці блакитні і великі, сойки, сороки, снігурі, омелюхи тощо.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест