«ВЕЛИКОДНІЙ КРОЛИК» – МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ БРОДІВСЬКИХ ШКОЛЯРІВ

23.03.2018 admin ЕкоосвітаНовини

23 березня еко-освітяни Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели для школярів 4 класу Бродівської ЗОШ №3 екологічно-мистецький захід «Великодній кролик» – майстер-клас з виготовлення великодніх кроликів в техніці орігамі та декорування яєць в техніці декупаж.

Під час майстер-класу школярі мистецьки складали серветки, з яких виходив чудовий кролик, а також творчо попрацювали з пасхальними яєчками, адже техніка декупаж їм уже знайома.

До речі, не так вже й давно у нашій країні став відомим і популярним у пасхальні дні такий персонаж як великодній кролик. Насправді, цей кролик спочатку не мав ніякого відношення до Великодня. Та й зараз він є не більше, ніж традицією деяких народів. Такий великодній символ існує далеко не у всіх християнських країнах. Поширений він лише в деяких країнах Європи  і в Сполучених Штатах Америки. Сам великодній кролик має язичницьке походження й історія його виникнення сягає корінням в дохристиянську Німеччину. Тоді німці вірили в язичницьких богів, однією з яких була богиня родючості і весни Еостра.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест