ВЕЛОМАНДРІВКА ДЛЯ ДІТЕЙ ЛІТНЬОГО ХРИСТИЯНСЬКОГО ТАБОРУ «БОЖИЙ ДИВОСВІТ»

10.08.2018 admin Новини

На запрошення священика Бродівського храму Чесного Животворящого Хреста, референта Бюро з питань екології Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ отця Тараса Дзьоби працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» взяли участь в організації та проведенні літнього дитячого християнського табору «Божий дивосвіт».
Розпочався захід веломандрівкою від храму Чесного Хреста у місті Бродах. У визначений час група велотуристів-школярів різних вікових категорій вирушили в північні околиці Бродів. Проїжджаючи околичні села, група веломандрівників зупинялася й інтерпретатори природи та гіди-провідники НПП «Північне Поділля» розповідали школярам історії про визначних особистостей цих терен, про визначні події, демонстрували наглядно монументальні та архітектурні пам’ятки. Упродовж всього маршруту, школярі-мандрівники насолоджувалися прекрасними краєвидами, в канві яких гармонійно поєднувалися мальовничі луки, причепурені квітами та кущами, смарагдові ліси та безмежна широчінь голубого, частково захмареного біленькими хмаринками літнього неба.
У визначений час група велотуристів прибула до місця таборування, де на залісненому високими соснами березі ставка вже мандрівників чекав облаштований отцем Тарасом бівуак. Смачно перекусивши, дітвора подалась купатися у піщаній водоймі. Плескались до заходу сонця і, навіть трішки у вечірню пору.
Ранок в таборі не забарився і яскраве сонечко освітило і ліс, і ставок, і луки. Прокинувшись від сну, усі – дорослі й діти – помолились до схід сонця й взялися готовити снідання. Потім відбулася взаємна розмова отця Тараса із своїми вихованцями на екологічну тематику у контексті християнської релігії. У свою чергу працівники відділу рекреації та туризму НПП «Північне Поділля» провели для вихованців дитячого табору краєзнавчу вікторину, навчали орієнтуванню на місцевості за допомогою компаса, розповіли про географічні особливості краю, де граничать дві географічні області – Мале Полісся і Подільська височина.
Окрім того другого дня дітвора плескалась у воді та розважалась із м’ячем на березі.
Ближче до заходу сонечка, юні мандрівники згорнули бівуак, помолились разом за гарно проведені дні дозвілля на лоні розкішної дикої природи та заспівавши «Многая літа» своєму духовному наставникові, батькам і вирушили у зворотну дорогу додому.
Веломандрівка для школярів літнього християнського табору відбулась завдяки співпраці Бюро з питань екології УГКЦ та Львівської освітньої фундації. В проведенні веломандрівки вагому допомогу надали фахівці з туризму відділу культури, національностей, релігій та туризму.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест